Warcabowe zmagania
Czwartek 17 lipca 2014
3 lipca w ramach Dni Rzepina, odbył się w MDK w Rzepinie turniej warcabowy, którego organizatorami byli: Urząd Miejski w Rzepinie oraz Miejski Dom Kultury w Rzepinie. W turnieju udział wzięło 15 osób.
Po zaciętej rywalizacji, w systemie „każdy z każdym”, zwycięzcami zostali: w kat. szkoła podstawowa: Jacek Kozłowski (ze Słubic) – I miejsce, Tomasz Kozłowski (ze Słubic) – II miejsce oraz Tymoteusz Tokarski (z Kunowic) – III miejsce. W kat. gimnazjum: Piotr Jagodziński (z Rzepina) – I miejsce, Michał Downar – Zapolski (z Rzepina) – II miejsce. W kat. młodzież i dorośli:
Jan Tokarski (ze Słubic) – I miejsce, Małogorzata Banaszkiewicz (z Rzepina) – II miejsce,
Wiesław Przybylski (z Rzepina) – III miejsce. Sędzią turnieju była Agnieszka Wodara, instruktor MDK w Rzepinie.
MDK Rzepin





