Warcabowe zmagania

Czwartek 17 lipca 2014

3 lipca w ramach Dni Rzepina, odbył się w MDK w Rzepinie turniej warcabowy, którego organizatorami byli: Urząd Miejski w Rzepinie oraz Miejski Dom Kultury w Rzepinie. W turnieju udział wzięło 15 osób.

 

Po zaciętej rywalizacji, w systemie „każdy z każdym”, zwycięzcami zostali: w kat. szkoła podstawowa: Jacek Kozłowski (ze Słubic)I miejsce, Tomasz Kozłowski (ze Słubic)II miejsce oraz Tymoteusz Tokarski (z Kunowic)III miejsce. W kat. gimnazjum: Piotr Jagodziński (z Rzepina)I miejsce, Michał Downar – Zapolski (z Rzepina)II miejsce. W kat. młodzież i dorośli:

Jan Tokarski (ze Słubic)I miejsce, Małogorzata Banaszkiewicz (z Rzepina)II miejsce,

Wiesław Przybylski (z Rzepina)III miejsce. Sędzią turnieju była Agnieszka Wodara, instruktor MDK w Rzepinie.

 

MDK Rzepin

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij