Uliczny sport
Czwartek 21 listopada 2013
Pomimo porannego deszczu udało się przy bardzo ładnej pogodzie zagrać w kosza ulicznego na boisku wielofunkcyjnym przy SP 2. Prawie 40 osób zagrało w mistrzostwach Słubic w koszykówce ulicznej o puchar burmistrza Słubic, prezesa SOSiR i nagrody rzeczowe od stowarzyszenia FSL- Aktywni dla Powiatu.
Oto poszczególni zwycięzcy, którzy otrzymali puchary i dyplomy: SP OPEN- 1. AC Pajace- Nikodem Szymkiewicz, Antek Grabowski, Kamil Pierzchała, Grzegorz Jaworski, 2. KKD- Zuzanna Piskunowicz, Daria Tumaszyk, Natalia Olejniczak, Oliwia Świstun, Natalia Radkiewicz, 3. KK Trampek- Kamil Morgiewicz, Tomasz Kujawa, Michał Rys DZIEWCZĘTA OPEN- 1. Krejzolki- Wiktoria Kubiak, Weronika Barańska, Natalia Kęsicka, 2. Pumeks i Ogień- Zuzanna Rys, Karolina Lenczewska, Wiktoria Broda, Patrycja Ślusarz, 3. MID DIM- Magda Piwowarczyk, Iza Olech, Dagmara Iwaszkiewicz, CHŁOPCY GIM i ST.- 1. D 2- Daniel Jaszczuk, Grzegorz Kołosowski, Kacper Kuczyński, 2. Burn Money Gang- Paweł Struzik, Mateusz Nowak, Michał Podgórski, 3. Dzikie Koty- Michał Znajkiewicz, Szymon Więcek, Hubert Chmurzyński. Gratulujemy wygranym, ale i przegranym.
Robert Tomczak





