„Trójka” rozpoczęła sezon
Poniedziałek 19 maja 2014
20 kwietnia nad jeziorem Ostrowskim odbyły się zawody Koła PZW Nr 3 „Gumoplast”, rozpoczynające nowy sezon wędkarski.
Zawodnicy po zapoznaniu się z regulaminem rozlosowali stanowiska i rozpoczęli połowy, które trwały 4 godziny. Złowione ryby zostały zważone. Największa, złapana przez Jana Sywulskiego, to lin o wadze 730 g. Po posiłku przygotowanym przez gospodarza koła Grzegorza Danielaka, podsumowano zmagania wędkarzy, ogłoszono wyniki i wręczono wszystkim nagrody. W kategorii seniorów czołowe miejsca zajęli: Jan Sywulski – 3040 pkt,
Rafał Piankowski – 2960 pkt, Mirosław Andrzejczak – 2940 pkt, Grzegorz Pilipczuk – 2660 pkt. Kategoria junior: Hubert Grzemski – 940 pkt, Kacper Kujawa – 670 pkt. Zarząd dziękuje za udział w zawodach i życzy udanego sezonu.
Prezes Koła PZW Nr 3 Gumoplast
Anna Demko





