Ryby na medal
Wtorek 18 marca 2014
W roku 2013 po raz kolejny na terenie gminy został zorganizowany konkurs „Duuuża Ryba”. W tej edycji konkursu udział wzięło 18 wędkarzy, którzy zgłosili łącznie 20 ryb.
W styczniu, powołana przez wójta komisja dokonała oceny złowionych ryb. 16 lutego w sali wiejskiej w Słońsku odbyło się podsumowanie i zakończenie konkursu. Wręczenia nagród dokonali wójt Janusz Krzyśków, prezes Koła PZW Nr 1 w Słońsku Leszek Gramsa oraz koordynator konkursu Andrzej Struś. W kategorii „Ryba medalowa – złoto” laureatami zostali: Adam Piątek (lin 3,20 kg /57 cm dł.) oraz Waldemar Szczotko (karp 16,80 kg/98 cm dł.). Lista srebrnych i brązowych medalistów, a także osób wyróżnionych, dostępna jest na www.slonsk.pl
(red.)





