Radek na podium
Czwartek 21 listopada 2013
Finea Bilard Cup - turniej nr 1 przeszedł do historii. W naszej typowo amatorskiej zabawie wzięło udział 15 graczy, którzy spośród siebie wyłonili pierwszego zwycięzcę w nowej formule.
Wygrał Radek Szyszka, pokonując w wielkim finale Macieja Miluna. Brąz tym razem przytulił Aleksander Alik Jośko. Tuż za podium wylądował pierwszy historyczny zwycięzca cyklu grand prix z 2011 r., czyli Andrzej Wrocławski. Pomimo niższej niż zazwyczaj frekwencji cały czas mamy nadzieję, że zachęcimy typowych amatorów do tego bardzo sympatycznego sportu. Czekamy na Was 23 listopada! Dobra zabawa, sport dla każdego, a także atrakcyjne nagrody w wielu indywidualnych kategoriach i z losowania czekają.
(red.)





