Pokoleniowe zmagania
Czwartek 17 lipca 2014
Na boisku Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy odbyła się Spartakiada Pokoleń pod hasłem Sport bez barier.
Imprezę zorganizowała Fundacja Kształcenia Kreatywnego z siedzibą w Pamięcinie. W zmaganiach turniejowych o Puchar Starosty Słubickiego wzięły udział drużyny piłki nożnej, piłki siatkowej oraz tenisiści stołowi. Każdy z uczestników ponadto mógł sprawdzić się w konkursach sportowo- sprawnościowych oraz w wieloboju rodzinnym. Wiele emocji i uśmiechu budziły konkurencje takie jak bieg farmera, rzut trampkiem, wyścigi w workach, z piłeczka palantową czy hula hop. Starsi i młodsi miłośnicy aktywności fizycznej przy muzyce świetnie bawili się podczas pokazu zumby prowadzonego przez instruktorkę fitness.
A oto wyniki: Puchar Starosty Słubickiego w piłce nożnej oraz w piłce plażowej wywalczyły drużyny z Żabic, puchar starosty w tenisie stołowym dziewcząt zdobyła Anna Baran z Pamięcina, a puchar starosty w tenisie stołowym chłopców wywalczył Daniel Stojanowski również z Pamięcina. Wszyscy uczestnicy Spartakiady otrzymali pamiątkowe dyplomy.
www.gorzyca.pl





