Pobiegli po złoto
Poniedziałek 19 maja 2014
Rewelacyjnie spisali się zawodnicy MLUKS „Postomia” Lubniewice w 33. Biegach Ulicznych im. Henryka Witkowskiego w Dębnie, zdobywając trzy złote medale.
Zuzanna Urbaniak zajęła I miejsce w biegu na 800 m klas II i III szkół gimnazjalnych, Klaudia Król - I miejsce w biegu na 800 m klas I szkół gimnazjalnych, Kacper Miranowicz - I miejsce w biegu na 800 m szkół podstawowych, a Vanessa Górna - V miejsce w biegu na 600 m szkół podstawowych. Biegi w Dębnie odbywają się w przeddzień Maratonu i należą do jednych z najbardziej prestiżowych biegów w zachodniej Polsce.
Ireneusz Góra / www.lubniewice.pl





