Pobiegli po złoto

Poniedziałek 19 maja 2014

Rewelacyjnie spisali się zawodnicy MLUKS „Postomia” Lubniewice w 33. Biegach Ulicznych im. Henryka Witkowskiego w Dębnie, zdobywając trzy złote medale.

 

Zuzanna Urbaniak zajęła I miejsce w biegu na 800 m klas II i III szkół gimnazjalnych, Klaudia Król - I miejsce w biegu na 800 m klas I szkół gimnazjalnych, Kacper Miranowicz - I miejsce w biegu na 800 m szkół podstawowych, a Vanessa Górna - V miejsce w biegu na 600 m szkół podstawowych. Biegi w Dębnie odbywają się w przeddzień Maratonu i należą do jednych z najbardziej prestiżowych biegów w zachodniej Polsce.

 

Ireneusz Góra / www.lubniewice.pl

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij