Pionki im niestraszne

Niedziela 23 lutego 2014

Znamy już najlepszego zawodnika Dwuturowych Mistrzostw Powiatu Słubickiego w szachach. Imprezę zorganizowało stowarzyszenie FSL- Aktywni dla Powiatu wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Górzycy.

 

Za nami dwa turnieje: pierwszy odbył się w Górzycy, a drugi, finałowy 7 grudnia w świetlicy szkoły podstawowej nr 3 w Słubicach. Tym najlepszym w klasyfikacji generalnej okazał się słubiczanin Piotr Dunajewski (18 pkt), który wyprzedził Jacka Palmowskiego z Górzycy (13) i kolejnego słubiczanina Łukasza Heina. Drugi był wspomniany już pan Piotr a trzeci Marian Dąbrowski. Najlepsi otrzymali ufundowane przez głównych organizatorów z Górzycy i FSL puchary i dyplomy. Nagrodzono również najmłodszego (Maciej Kowalewski), najlepszą dziewczynę/panią (Hanna Płotek) oraz najlepszego mieszkańca Górzycy (Jacek Płotkowski). Podziękowania powędrowały również do pań dyrektor: Małgorzaty Gniewczyńskiej- GOK Górzyca i Hanny Wróbel- SP 3 Słubice oraz koordynatora I tury Zbigniewa Hołowacza i sędziego głównego Krzysztofa Rzóski z Klubu Szachowego Odra.

 

Robert Tomczak

 

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij