Parking w centrum miasta będzie zamknięty

Czwartek 6 kwietnia 2017

Burmistrz Sulęcina informuje, że w związku z zaplanowanym na Niedzielę Palmową Jarmarkiem Kogucim, parking pomiędzy ulicą Kościuszki, a placem Czarnieckiego będzie zamknięty w dniu 08.04.2017 od godziny 19:00 do 09.04.2017 do godz. 16:00.

Źródło: UMiG Sulęcin

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij