Oto mistrzowie okręgu!

Wtorek 18 marca 2014

1 lutego w Słubicach rozegrano po raz pierwszy turniej o Mistrzostwo Okręgu Gorzowskiego w piłce nożnej halowej juniorów starszych. Klasę pokazała ekipa MKS Polonii Słubice.

 

Słubiczanie wygrali wszystkie swoje mecze, zdobywając komplet 15 punktów (bramki 21:7). Drugie miejsce zajęła drużyna Stali Sulęcin, a trzecie SHR Wojcieszyce. Do tego Dawid Mierzwa został królem strzelców, Michał Mosica- najlepszym bramkarzem (obaj Polonia), a najlepszym zawodnikiem wybrano Przemysława Siudaka z Sulęcina. Turniej organizowany był przez firmę Colloseum Marketing Sport- Mirosław Wrzesiński przy wsparciu Polonii Słubice i stowarzyszenia FSL- Aktywni dla Powiatu.

 

Robert Tomczak

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij