Oto mistrzowie okręgu!
Wtorek 18 marca 2014
1 lutego w Słubicach rozegrano po raz pierwszy turniej o Mistrzostwo Okręgu Gorzowskiego w piłce nożnej halowej juniorów starszych. Klasę pokazała ekipa MKS Polonii Słubice.
Słubiczanie wygrali wszystkie swoje mecze, zdobywając komplet 15 punktów (bramki 21:7). Drugie miejsce zajęła drużyna Stali Sulęcin, a trzecie SHR Wojcieszyce. Do tego Dawid Mierzwa został królem strzelców, Michał Mosica- najlepszym bramkarzem (obaj Polonia), a najlepszym zawodnikiem wybrano Przemysława Siudaka z Sulęcina. Turniej organizowany był przez firmę Colloseum Marketing Sport- Mirosław Wrzesiński przy wsparciu Polonii Słubice i stowarzyszenia FSL- Aktywni dla Powiatu.
Robert Tomczak





