Mieli sportowy dzień

Czwartek 21 sierpnia 2014

2 czerwca blisko 300 uczniów Zespołu Szkół w Słońsku rywalizowało w skoku w dal, skoku wzwyż, biegach na dystansie 40, 60 i 100 m, rzucie piłeczką palantową, pchnięciu kulą i rzucie piłką lekarską. To wszystko w ramach corocznego Dnia Sportu Szkolnego.

 

Rywalizację otworzyła dyrektor Zespołu Szkół Urszula Jarmuszka, życząc osiągnięcia rekordowych wyników oraz dobrej zabawy. Do grupy najbardziej wszechstronnych zawodników należy zaliczyć: Elizę Januszewską, Bartosza Mężyńskiego, Huberta Rurarza, Kornela Torczyńskiego, Patryka Sitarza i Agnieszkę Nawrot (Pełna lista zwycięzców jest dostępna na www.slonsk.pl). Podsumowanie Dnia Sportu Szkolnego było również okazją do wręczenia nagród dla finalistów I edycji wieloboju lekkoatletycznego LG PW Bartoszowi Mężyńskiemu i Wojciechowi Kasjaniukowi oraz finaliście konkursu przedmiotowego „Historia i społeczeństwo” Jakubowi Forgaczowi.

 

(red. na podst. www.slonsk.pl)

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij