Mają gdzie pograć
Wtorek 27 stycznia 2015
4 listopada dokonano oficjalnego otwarcia nowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kunowicach.
Inwestycja składa się z sali sportowej wraz z boiskiem do piłki siatkowej, 2 szatni i łazienek, pomieszczenia gospodarczego, pomieszczenia dla wychowawców, jednej sali lekcyjnej, kotłowni gazowej oraz łącznika szkoły podstawowej z salą gimnastyczną.
Całkowity koszt inwestycji, który został zrealizowany w całości ze środków gminy Słubice, to 1.698 250 zł brutto. Obok sali gimnastycznej powstał również ogólnodostępny teren rekreacyjny ,,Fitness”, składający się z 5 urządzeń tj.: orbitreka, rowerka, biegacza, narciarza i motyla. Zadanie to zostało dofinansowane z funduszu PROW. W drugiej części uroczystości dzieci ze szkoły podstawowej oraz z punktu przedszkolnego zaprezentowały program artystyczny.
(red. na podst. www.slubice.pl)





