Mają gdzie pograć

Wtorek 27 stycznia 2015

4 listopada dokonano oficjalnego otwarcia nowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kunowicach.

 

Inwestycja składa się z sali sportowej wraz z boiskiem do piłki siatkowej, 2 szatni i łazienek, pomieszczenia gospodarczego, pomieszczenia dla wychowawców, jednej sali lekcyjnej, kotłowni gazowej oraz łącznika szkoły podstawowej z salą gimnastyczną.
Całkowity koszt inwestycji, który został zrealizowany w całości ze środków gminy Słubice, to 1.698 250 zł brutto.  Obok sali gimnastycznej powstał również ogólnodostępny teren rekreacyjny ,,Fitness”, składający się z 5 urządzeń tj.: orbitreka, rowerka, biegacza, narciarza i motyla. Zadanie to zostało dofinansowane z funduszu PROW. W drugiej części uroczystości dzieci ze szkoły podstawowej oraz z punktu przedszkolnego zaprezentowały program artystyczny. 

 

(red. na podst. www.slubice.pl)

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij