Druga odsłona bilardowa
Niedziela 22 grudnia 2013
Rozegrano już dwa z trzech turniejów w ramach jesiennych zmagań bilardowych pod nową nazwą i w nowej formule. Nie zmieniło się jednak to, że dyscyplinę tę promuje stowarzyszenie FSL- Aktywni dla Powiatu przy wsparciu coraz większej ilości przyjaciół.
Finea Bilard Cup 2013- tak właśnie nazywa się obecny, składający się z trzech odsłon cykl jesiennych turniejów w pool bilardzie. – Chcieliśmy odświeżyć formułę naszej zabawy i skierować ją jednak jeszcze bardziej do amatorów, tak aby każdy bez względu na poziom gry mógł u nas zagrać bez obawy starcia z nazwijmy ich półzawodowcami. Dlatego grono odbiorców naszej sportowej zabawy zawężyliśmy do mieszkańców powiatu a także studentów. Zdanie nasze poparli właściciele hotelu Relax, gdzie od prawie trzech lat gramy w bilarda a także nasi sponsorzy- mówi Łukasz Kozłowski ze stowarzyszenia, a zarazem przedstawiciel tytularnej firmy „Finea”. W wielkim finale spotkali się Tomek Wołowicz i Bartek Wrocławski i po bardzo ciekawym pojedynku to ten pierwszy został mistrzem. Trzecia lokata przypadła Maćkowi Milunowi, a czwarta Andrzejowi Wrocławskiemu. Ostatni, rozstrzygający turniej odbędzie się 14 grudnia.
Robert Tomczak





