Brawa dla Zuzi i Kacpra!

Czwartek 17 lipca 2014

Rewelacyjnie rozpoczęła sezon biegów przełajowych Zuzanna Urbaniak, zawodniczka MLUKS „Postomia” Lubniewice w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych, które odbyły się w Szprotawie.

 

W biegu na 2500 m w bardzo mocnej stawce zajęła III miejsce. Zuzia potwierdziła tym startem bardzo dobre przygotowanie do sezonu i zgłosiła aspiracje do Kadry Województwa Lubuskiego w lekkoatletyce. Świetnie wypadł na tych zawodach również Kacper Miranowicz, który w biegu na 1500m w kategorii dzieci starszych zajął VI miejsce.

Nadmienić należy, że w zawodach brali udział wszystkie kluby LA z województwa lubuskiego i dolnośląskiego. Zawody te były jednocześnie Mistrzostwami Województwa Lubuskiego Ludowego Zrzeszenia Sportowego w tej klasyfikacji Zuzia okazała się najlepsza, a Kacper uplasował się na III pozycji.

 

Rafał Walicki / www.lubniewice.pl

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij