Biegali w „Kormoranie”
Czwartek 17 lipca 2014
1 czerwca na terenie ośrodka wypoczynkowego „Kormoran" w Sulęcinie odbył się 28. Cross Sulęty. Imprezę biegową zorganizowało Stowarzyszenie MKS „Sulęta" przy współpracy z Urzędem Miejskim w Sulęcinie.
Chęć udziału w biegu głównym zgłosiło 50 zawodników, w tym 12 pań. Zawodnicy startowali w 7 kategoriach wiekowych. Bieg ukończyli wszyscy zawodnicy. Najstarszym był 74-letni Stanisław Grochowski z Lubiszyna. Wielkie brawa należą się również Ryszardowi Czernickiemu z Międzyrzecza, który całą trasę pokonał biegnąc o kulach. W klasyfikacji generalnej kobiet I miejsce zdobyła Lucyna Poznańska z Kołczyna. Na II miejscu uplasowała się Magdalena Błażków z Gorzowa Wlkp. a na III - Aneta Husiatyńska z Lubiszyna. Wśród mężczyzn I miejsce zdobył Rafał Misjan ze Strzelec Krajeńskich, na II miejscu uplasował się Karol Maciąg z Gorzowa Wlkp., a III miejsce przypadło Krzysztofowi Kochanowi z Międzyrzecza. Pełna lista zwycięzców jest dostępna na www.sulecin.pl.
(red. na podst. www.sulecin.pl)





