Zamień odpadki na kwiatki – wiosenna akcja CZG-12

Wtorek 13 marca 2018

Celowy Związek Gmin CZG-12 już dziś zaprasza mieszkańców gmin: Sulęcin, Lubniewice, Łagów Lubuski i Ośno Lubuskie do aktywnego uczestnictwa w imprezie „Dzień Ziemi w CZG-12” i do segregowania odpadów w swoich gospodarstwach domowych.

Podobnie jak w zeszłym roku każdy mieszkaniec gminy Sulęcin, Lubniewice, Łagów i Ośno Lubuskie, który odda posegregowane odpady do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (Długoszyn 80, Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych) w dniach 1 marca – 20 kwietnia br. otrzyma kupon upoważniający do odebrania sadzonki.

Jednorazowo przekazujący odpady otrzyma jedną Kartę/Ulotkę, bez względu na ilość oddawanego asortymentu.

Sadzonki kwiatów będzie można odebrać podczas imprezy organizowanej w ZUOK w dniu 21 kwietnia br. – „Dzień Ziemi w CZG-12” ! Już dziś zachęcamy do dbania o czystość środowiska i przypominany o podstawowych zasadach selektywnej zbiórki odpadów: ODKRĘĆ, OPRÓŻNIJ, ZGNIEĆ OPAKOWANIE !

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów (ZUOK, Długoszyn 80, 69-200 Sulęcin)

Godziny otwarcia:  pn-pt: 6.00-22.00, sobota: 7.00-15.00 (oprócz dni ustawowo wolnych od pracy, PSZOK nie będzie czynny również 21 kwietnia br.)

Do PSZOK przyjmowane są nieodpłatnie odpady powstałe na nieruchomościach zamieszkałych, m.in.: odpady opakowaniowe (z papieru, plastiku, szkła), opakowania wielomateriałowe, lampy fluorescencyjne, baterie i akumulatory, przeterminowane leki, opakowania po farbach, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, odpady wielkogabarytowe, gruz budowlany, opony, odzież i tekstylia.

Red.

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij