„Spółdzielnia Pomysłów” – rusza VI edycja konkursu dla społeczników

Wtorek 6 czerwca 2017

Już po raz szósty Banki Spółdzielcze Spółdzielczej Grupy Bankowej zapraszają wszystkich społeczników i osoby, które czują potrzebę zintegrowania się z sąsiadami, do wzięcia udziału w konkursie na inicjatywy lokalne.

W poniedziałek, 5 czerwca ruszyła VI edycja konkursu „Spółdzielnia Pomysłów”, w którym mogą wziąć udział zarówno fundacje czy stowarzyszenia, ale i osoby prywatne. Uczestnicy Konkursu  mogą wygrać do 10 000 zł brutto na realizację zgłoszonego projektu. Wystarczy mieć pomysł na zmiany w swojej okolicy, na aktywizację sąsiadów i wspólne działania.

Zasady konkursu wyglądają następująco:

1)         Należy zarejestrować się na stronie spolecznik20.pl  

2)         W zakładce Spółdzielnia Pomysłów dodać swój pomysł (do 26 czerwca br.)na realizację inicjatywy lokalnej wypełniając pola w formularzu.

3)         Zebrać jak największą liczbę głosów na zgłoszony projekt i znaleźć się w finale. Do finału trafia 30 projektów, które otrzymają największą liczbę głosów (10 w kategorii „miasta na prawach powiatu” i 20 w kategorii „pozostałe gminy”)

4)         Finałowe projekty trafiają pod obrady jury, po których wybrane zostają 3 projekty, które otrzymują środki na realizację w wysokości do 10 000 brutto.

Grupa zaangażowanych osób, dysponując takimi środkami jest w stanie zrealizować naprawdę ciekawe projekty. Udowodnili to laureaci poprzednich edycji, którzy organizowali warsztaty pieczenia chleba, sadzili tulipany na wspólnym skwerze, utworzyli świetlicę, bibliotekę czy miejsca spotkań na świeżym powietrzu, a nawet budowali dom! Wierzymy, że konkurs będzie motywacją dla osób, którzy czują potrzebę zrobienia czegoś dobrego dla innych, a do tej pory być może brakowało im inspiracji, miejsca, gdzie mogą znaleźć społecznikowskie porady czy dofinansowania swojego projektu.

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej Konkursu: http://www.spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow a także profilu Społecznik 2.0 na portalu społecznościowym  www.facebook.com/spolecznik20 gdzie pojawiać się będą wszystkie aktualne informacje.

Źródło: SGB Bank S.A.

 

SGB-Bank S.A. zrzesza obecnie 202 Banki Spółdzielcze i razem z nimi tworzy Spółdzielczą Grupę Bankową (SGB), która posiada sieć niemal 1800 placówek i ponad 4000 bezprowizyjnych bankomatów, dzięki temu jest zawsze blisko swoich klientów. Głównym celem działalności banków SGB jest zapewnienie kompleksowej obsługi finansowej klientom indywidualnym, firmom działającym na terenie miast i wsi, przedsiębiorstwom sektora rolno-spożywczego oraz rolnikom, jak również wspieranie rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych. Banki Spółdzielczej Grupy Bankowej oferują obsługę i produkty bankowe na europejskim poziomie, często będąc prekursorem nowoczesnych rozwiązań w skali kraju. klienci Banków SGB mogą skorzystać m.in. z linii kredytowych, szerokiej gamy rachunków bankowych, lokat terminowych kart płatniczych i produktów ubezpieczeniowych oraz kompleksowej obsługi w zakresie operacji dewizowych, organizacji emisji obligacji komunalnych, leasingu czy factoringu. Szczegółowe informacje dostępne na: www.sgb.pl, www.sgbbank.com.pl.

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij