Przyjdź po poradę – Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Sobota 20 lutego 2016

Od poniedziałku do soboty (od 22 do 27 lutego 2016r.) w ramach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” lubuska Policja uruchomi Punkty Konsultacyjne oraz specjalne numery telefonów dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. W Punktach tych, na terenie całego województwa, dyżurować będą policjanci wraz z ekspertami.

Policja podczas „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” współpracować będzie z takimi instytucjami jak: powiatowe centra pomocy w rodzinie, ośrodki pomocy społecznej, ośrodki interwencji kryzysowej, poradnie psychologiczno – pedagogiczne, prokuratury, miejskie i gminne komisje rozwiązywania problemów alkoholowych oraz stowarzyszenia i inne organizacje społeczne.

Dokładne informacje o planowanych dyżurach policji oraz innych instytucji zaangażowanych w Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw w powiatach: sulęcińskim, międzyrzeckim i słubickim dostępne są w załącznikach.

Dodatkowo informujemy, że w dniach od 22 do 26 lutego w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Sulęcinie prokuratorzy udzielać będą wszelkich porad ofiarom przestępstw. Przyjść można codziennie, od 8.00 do 15.00.

 

Red.

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij