Przed nami święto miasta

Czwartek 21 czerwca 2018

Burmistrz Sulęcina, 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana oraz Sulęciński Ośrodek Kultury zapraszają serdecznie na tegoroczne Dni Sulęcina, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca.

Wyjątkowo 21 czerwca, w czwartek, o godzinie 16:30, zapraszamy na Turniej Brydża, który odbędzie się w Sali Kameralnej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.

W piątek, 22 czerwca, nasze działania przeniosą się do centrum miasta. O godzinie 18:00 na Placu Czarnieckiego odbędzie się Kolorowe Podwórko – gry i zabawy dla dzieci, a poza tym: występy dziecięcych grup teatralnych SOK oraz koncert solistów Studia Piosenki SOK.

Tego dnia na naszej plenerowej scenie wystąpią: The Best of Voice (Agata Hylińska, Jelena Matula, Łukasz Łyczkowski), Łukasz Łyczkowski & 5 RANO, natomiast gwiazdą wieczoru będzie zespół Afromental.

W sobotę od godziny 12:00 zapraszamy nad rzekę Postomię (Promenada przy Domu Joannitów). Wśród głównych atrakcji: Regaty na Postomii, Plenerowy Turniej Szachowy, Otwarty Turniej w Boule, konkurs sprawnościowy i zabawy w parku linowym. O godzinie 14:30 zapraszamy na  Spływ na Byle-Czym po rzece Postomii, natomiast o w godzinach 16:00-16:30 odbędzie się konkurs na najpiękniejszy wianek. Tuż po ogłoszeniu wyników, wspólnie puścimy wianki do rzeki. Szczegółowe informacje dotyczące wymienionych wyżej konkursów znajdują się na stronie internetowej organizatora: www.soksulecin.pl

W międzyczasie, o godzinie 12:00 na Stadionie im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie odbędzie się II Memoriał Piłki Nożnej im. Romana Sobczyka. Jednocześnie zapraszamy także do Parku Jordanowskiego, gdzie od godziny 12:00 będzie znajdować się Miasteczko Militarne. Wstęp bezpłatny!

Sobotnie uroczystości w centrum miasta rozpocznie Msza Św. (godzina 10:00), o godzinie 11:30 zapraszamy na uroczystości związane ze świętem 17 WBZ. Tuż po godzinie 13:00 zapraszamy na Koncert Orkiestr Służb Mundurowych ze Szczecina i Wrocławia, tuż po nim odbędzie się Festiwal Przedszkolaków – występy najmłodszych pod hasłem „Na Wojskową Nutę”, kolejnym punktem programu będzie występ grupy kabaretowej Uniwersytetu Trzeciego Wieku - „Teraz My”.

Swoje umiejętności wokalne zaprezentują artyści: zespół Budka Band (godz. 18:00), zespół Siedemnastka (godz. 20:00) oraz gwiazda wieczoru – Szymon Wydra & Carpe Diem.

Na zakończenie dnia zapraszamy na pokaz laserowy (godz. 23:00)

SOK Sulęcin

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij