Pierwsze sukcesy sulęcińskiej grupy TRANS

Wtorek 12 kwietnia 2016

2 kwietnia 2016 roku w Lipkach Wielkich (woj. Lubuskie) odbył się II Festiwal Zespołów Tanecznych, na którym debiutująca w tej kategorii grupa taneczna TRANS – Sulęcin zajęła zaszczytne miejsca na podium oraz wyróżnienie w trzech kategoriach wiekowych:

Trans Sulęcin grupa III – inscenizacja taneczna do lat 8 – wyróżnienie

Trans Sulęcin grupa II – w kategorii disco dance i disco freestyle do lat 11 – II miejsce

Trans Sulęcin grupa I – w kategorii disco dance i disco freestyle w przedziale wiekowym 12-16 lat – III miejsce

Serdecznie gratulujemy naszym kochanym dzieciom, które od wielu miesięcy ciężko trenują dwa razy w tygodniu. Systematyczne wtorkowe i piątkowe treningi przyniosły oczekiwane efekty! W imieniu koordynatorek grupy tanecznej TRANS składamy najserdeczniejsze podziękowania rodzicom, którzy w tym wyjątkowym dla dzieci dniu byli w Lipkach Wielkich, pomagając tym samym przy organizacji i przebiegu festiwalu.

Sulęcińska grupa TRANS prężnie się rozwija i co najważniejsze – dzieci i młodzież są skore i chętne do pracy, dlatego w planach są kolejne festiwale i regionalne oraz ogólnopolskie wyjazdy promujące ciężka pracę, ale i wielką pasje dzieci.

Trzymamy kciuki za naszych tancerzy – kadra Sulęcińskiego Ośrodka Kultury jest z Was bardzo dumna.

Źródło: SOK oraz TRANS Sulęcin

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij