Konkurs „Opowiedz…” dla grantobiorców Działaj Lokalnie

Piątek 14 października 2016

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania ogłasza lokalny konkurs dla beneficjentów Programu "Działaj Lokalnie" pt. "Opowiedz...".

Celem konkursu jest zachęcenie grantobiorców do poszukiwania atrakcyjnych sposobów opowiadania o własnych działaniach i promowania inicjatyw wspieranych w ramach Programu Działaj Lokalnie. Na prace konkursowe czekamy do 31 grudnia 2016 roku. Na zwycięzców czeka nominacja do etapu drugiego – ogólnopolskiego, organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Konkurs służy wyłonieniu, nagrodzeniu i promowaniu najlepszych przykładów twórczego pokazywania projektów Programu „Działaj Lokalnie”, a jego tematem jest wpływ grantobiorców na aktywizację lokalnej społeczności oraz budowanie dobra wspólnego na terenie swojego działania.

Do konkursu mogą przystąpić beneficjenci Programu Działaj Lokalnie, którzy otrzymali dofinansowanie na realizację swoich projektów od Stowarzyszenia KST-LGD w 2016 roku.

Informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania www.kst-lgd.pl.

KST-LGD

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij