ImproH 2017 – uśmiejesz się do rozpuku!

Czwartek 9 listopada 2017

ImproH 2017 Festiwal Improwizacji i Humoru odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2017 roku w Piwnicy Artystycznej Kawon w Zielonej Górze. Organizatorem jest Stowarzyszenie Inicjatywa Sceniczna Fruuu, która zrzesza osoby zafascynowane taką formą sceniczną jak improwizacja. Festiwal ma na celu promocję środowiska artystycznego w Zielonej Górze. Do pomocy przy organizacji tego wydarzenia zgłosiło się Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe "Klub Gęba".

Pierwszego dnia festiwalu w długiej formie improwizacyjnej zobaczyć będziemy mogli aktorów ze stowarzyszenia Fruuu oraz z Gęby, później zaś nastąpi druga część wieczoru pod hasłem "The Best of Gęba", gdzie wystąpią dobrze nam znane zielonogórskie kabarety, komicy oraz młodzi artyści w popularnych fragmentach gębowych produkcji takich jak "Nie tylko kabaret" oraz "Playback Show". Część ta łączyć będzie kabaret, stand up, piosenkę, poezję itd. Drugi dzień festiwalu rozpoczniemy od Sceny Otwartej Impro, na której zaprezentują się 4 grupy improwizacyjne z całej Polski (wcześniej wybrane przez organizatorów) w celu pokazania zielonogórskiej publiczności różnorodność tegoż gatunku scenicznego. Jest to również ukłon w stronę młodych wykonawców, którzy jeszcze nie mają wielu okazji do zaprezentowania się przed większą publicznością. W drugiej części tego wieczoru zaprezentuje się grupa improwizacyjna Impy z Warszawy oraz posłuchamy koncertu w wykonaniu Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Krakowa.

Bilety na Festiwal dostępne są na www.abilet.pl.

 

PROGRAM

PIĄTEK 8.12.2017r.
Godz. 20:00 Kawon

1) koncert pt. "The Best of Gęba" czyli wszystko co najlepsze mamy! Kabaret, stand up, piosenka, improwizacja, humor w wykonaniu artystów Zielonogórskich Zagłębia Kabaretowego.

2) Spektakl improwizowany w wykonaniu zielonogórskich artystów

3) Afterparty do białego rana!!

SOBOTA 9.12.2017r.
Godz. 19:00 Kawon

1) Otwarta Scena Impro - prezentacje 4 grup impro z Polski.

2) występ grupy improwizacyjnej Impy z Warszawy

3) koncert zespołu Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn

4) Afterparty do białego rana!

Bilety:
30 zł jeden dzień festiwalu (piątek lub sobota)
50 zł karnet na cały festiwal (piątek i sobota)
Dostępne na abilet.pl oraz w Kawon i MuzArt

Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w Piwnicy Artystycznej Kawon, Zielona Góra.

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij