Bezpieczniej z CZG-12

Środa 6 kwietnia 2016

Mieszkańcy Długoszyna będą bardziej widoczni oraz, a co za tym idzie bezpieczniejsi poruszając się po drodze. Zarząd Celowego Związku Gmin CZG-12 na prośbę Adama Florka postanowił ufundować 50 szt. kamizelek odblaskowych dla sołectwa. - Pragniemy aby mieszkańcy Długoszyna pamiętali, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Zakładając kamizelkę chronią siebie oraz inne osoby przed możliwością wypadku - mówi Tadeusz Pietrucki, przewodniczący Zarządu.

Ufundowane kamizelki mają kilka rozmiarów, tak aby mogły z nich korzystać zarówno najmłodsi mieszkańcy wioski jak i dorośli. Mają również oznaczenie CZG-12 oraz napis „Sołectwo Długoszyn”. - Kamizelki były nam bardzo potrzebne, będziemy z nich korzystać podczas wyjazdów grupowych z dziećmi oraz w trakcie organizowanych przez wioskę zabaw i festynów - tłumaczy Małgorzata Cieślińska – członek Rady Sołeckiej, obecna podczas przekazania kamizelek.

Celowy Związek Gmin CZG-12 kolejny raz wsparł lokalne inicjatywy finansując zakup niezbędnych dla mieszkańców akcesoriów.

Red.

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij